Сервісный центр "CONNECT-СЕРВІС" !

Сервісний Центр "CONNECT-СЕРВІС" надає повний комплекс послуг з ремонту та обслуговування техніки:
ноутбуків, планшетів, комп'ютерів, моніторів та переферії.

Ми обслуговуємо як приватних осіб, так і підприємства. Нижче Ви можете бачити основні види робіт, що виконуються фахівцями нашого центру:Ремонт комп'ютерної техніки

У Вас поламався ноутбук, комп'ютер, монітор або інші периферійні пристрої?

Ви звернулися за адресою! Сервісний центр надає ремонт будь-якої складності!

Діагностику проводимо безкоштовно, так само надаємо виклик майстра додому!


ЗАМОВИТИ РЕМОНТОбслуговування комп'ютерної техніки

Проводимо чистку системних блоків з заміною термопасти. Для кожного комп'ютера необхідно періодично проводити профілактичні роботи, в число яких входить чистка його від пилу. І ноутбук не є винятком.

Проводимо чистку системних блоків. Для кожного комп'ютера необхідно періодично проводити профілактичні роботи, в число яких входить чистка його від пилу. І ноутбук не є винятком.


ЗАМОВИТИ ОБСЛУГОВУВАННЯКомп'ютери і комплектуючі

Наша компанія надає комп'ютера і комплектуючі за найнижчими цінами! Геймерські новинки, бюджетні, для серфінгу це все ви можете замовити у нас як нове так і Б/В.

Комп'ютерні комплектуючі в наявності. Гарантія рік
IT - обслуговування

Для максимальної ефективності, наші інженери підібрали спеціальну програму, просту і зручну для обслуговування на абонентській основі.

Вона скоротить витрати вашої організації, а так само підніме ефективність роботи комп'ютерного парку! Ми стежимо за вашою системою,

Ви тим часом займаєтеся вирішенням своїх важливих справ! Наші співробітники знають, як забезпечити надійну роботу вашого комп'ютерного парку, не заважаючи робочому процесу Вашої організації!


Чому обирають сервісний центр "CONNECT-СЕРВІС" ?

Швидкість виконання

Середній термін ремонту складає від 1 до 3 днів. Щодня проводиться моніторинг стану всієї техніки, що дозволяє значно скоротити термін ремонту техніки.

Якість

Ми - спеціалізований сервісний центр по ремонту монiторiв, планшетів, ноутбуків, системних блокiв. Ми виконаємо безкоштовну діагностику, а потім зробимо ремонт цифрової техніки будь-якого рівня складності.

Гарантія

Ми використовуємо тільки оригінальні запчастини і строго дотримуємося технологію проведення ремонту. Ми надаємо гарантію на виконані роботи та замінені комплектуючі до двух рокiв.

Доступні ціни

Ми співпрацюємо безпосередньо з оптовими компаніями, що дає нам право робити замовлення за мінімальними цінами. Гарантія, наявність товару, кращі фахівці це найважливіші критерії для недорогого і якісного ремонту.Ми вивчили ринок, підібрали для себе критерій "наполегливо працювати", домоглися у постачальників максимальних знижок, щоб забезпечити кожного клієнта індивідуальним підхідом як з обслуговування так і по фінансових питаннях.
У нас діють знижки на постійній основі для користувачів провайдера "Connect" і для постійних клієнтів!


Якщо Ви маєте бажання підключитися до мрежі INTERNET або у Вас виникли питання, зв'яжіться з нашими спеціалістами за телефонами:
(05361) 7-80-45      (050) 405-55-54
або

ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК!